close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 15 lutego w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się odprawa roczna podsumowująca działalność w 2017 r.

Czytaj więcej...W piątek, 9 lutego w świetlicy wiejskiej w Budziszowie Wielkim odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Budziszowie Wielkim.

Czytaj więcej...W dniu 26 stycznia w świetlicy wiejskiej w Kaczorowie odbyło się uroczyste przekazanie decyzji o włączeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Czytaj więcej...W dniu 29 stycznia ostatnią służbę w podziale bojowym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze pełnił dowódca zmiany I st. asp. Wojciech Bodnar, który z końcem stycznia przechodzi na zaopatrzenie emerytalne.

Czytaj więcej...W dniu 20 stycznia odbyło się uroczyste przekazanie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pomocnem.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.