close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Blisko 30 razy interweniowali przez weekend jaworscy strażacy.

Czytaj więcej...Przed godz. 23 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynkach po byłej cukrowni, gdzie obecnie działalność prowadzi firma produkująca tzw. paliwo alternatywne.

Czytaj więcej...W dniu 13 kwietnia przed godz. 12 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym w miejscowości Targoszyn.

Czytaj więcej...W dniu 24 kwietnia, kilka minut po godzinie 7 rano Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 108 km autostrady A4 na pasie w kierunku Zgorzelca.

Czytaj więcej...Od soboty jaworscy strażacy uczestniczyli w blisko 20 interwencjach związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.