close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Po raz kolejny strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze podejmowali interwencję związaną z pożarem sadzy w kominie.

Czytaj więcej...Panująca aura pogodowa, a w głównej mierze brak pokrywy śnieżnej oraz opadów śniegu sprzyjają powstawaniu pożarów suchych traw.

Czytaj więcej...W dniu 17.02.2014 r., w godzinach popołudniowych zastępy ratownicze z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gm. Mściwojów oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Jawora brały udział w gaszeniu pożaru zabudowań gospodarczych w miejscowości Targoszyn.

Czytaj więcej...Przed godziną 9.00 w dniu 20.02.2014 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Sady Dolne.

Czytaj więcej...W dniu 15.02.2014 r. w godzinach południowych Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o intensywnym zadymieniu w budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia we wsi Paszowice.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.