close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 08.06.2013 r. we wczesnych godzinach rannych do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na ul. Lubińskiej w Jaworze.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 07.06.2013 r. zastępy ratownicze z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wądrożu Wielkim oraz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Jaworze zostały zadysponowane na 105 km autostrady A-4 gdzie doszło do wypadku drogowego.

Czytaj więcej...W dniu 23.05.2013 r. tuż po godzinie 5.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na 113,5 km autostrady A-4.

Czytaj więcej...W dniach 02 - 03.06.2013 r. w związku z intensywnymi opadami deszczu jakie przeszły przez obszar powiatu jaworskiego doszło do lokalnych wezbrań rzek i strumieni.

 

Czytaj więcej...Zmienna aura pogodowa panująca w dniu 11.05.2013 r. miała niekorzystny wpływ na kierujących pojazdami samochodowymi przemieszczającymi się drogami przez teren powiatu jaworskiego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.