close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Dzień 1 lutego należał do szczególnie pracowitych dla strażaków z terenu powiatu jaworskiego. Bezpośrednio po zakończeniu działań ratowniczych związanych z uszkodzeniem w wyniku silnego wiatru dachu świetlicy wiejskiej w Sadach Górnych zastępy ratownicze zostały zadysponowane do Bolkowa.

Czytaj więcej...Silne wiatry jakie przechodziły przez obszar powiatu jaworskiego od 31.01 br. były przyczyną wielu zdarzeń, które wymagały interwencji ze strony jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej...W godzinach popołudniowych 25.01.2014 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o prawdopodobnym przymarznięciu łabędzia na jednym ze zbiorników wodnych w okolicy miejscowości Mierczyce.

Czytaj więcej...W dniu 30 stycznia 2014 r. w godzinach popołudniowych Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 3 w pobliżu miejscowości Małuszów.

Czytaj więcej...W dniu 18.01.2014 r. przed godzina 8.00 na drodze powiatowej nr 2814, w okolicy miejscowości Lipa doszło do wypadku drogowego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.