close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W godzinach popołudniowych 25.01.2014 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o prawdopodobnym przymarznięciu łabędzia na jednym ze zbiorników wodnych w okolicy miejscowości Mierczyce.

Czytaj więcej...W dniu 18.01.2014 r. przed godzina 8.00 na drodze powiatowej nr 2814, w okolicy miejscowości Lipa doszło do wypadku drogowego.

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 31.12.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 3  w okolicy miejscowości Paszowice.

Czytaj więcej...Trwający sezon grzewczy powoduje, że stosunkowo często do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze wpływają zgłoszenia związane ze zdarzeniami jakie powstają w obrębie urządzeń grzewczo – kominowych.

Czytaj więcej...W wigilijny wieczór Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na 441 km drogi krajowej nr 3.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.