close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W związku z przejściem przez obszar Polski orkanu Ksawery jaworscy strażacy podejmowali szereg interwencji związanych z usuwaniem jego skutków.

Czytaj więcej...W dniu 26.11.2013 r. po godzinie 9.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał informację o wpadnięciu samochodu osobowego do rzeki w miejscowości Sady Dolne.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 31.10.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze nr 363 w okolicy miejscowości Luboradz.

Czytaj więcej...We wczesnych godzinach porannych 14.11.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 3 w miejscowości Kaczorów.

Czytaj więcej...We wczesnych godzinach rannych 27.09.2013 r. na 110 km autostrady A-4 miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczyły dwa pojazdy samochodowe.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.