close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 10.09.2013 r. po godzinie 17.00 na jednym ze skrzyżowań ul. Kuzienniczej w Jaworze doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Czytaj więcej...W godzinach porannych 02.09.2013 r. zastępy z jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego podejmowały działania ratownicze na autostradzie A-4.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 19.08.2013 r. na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Kaczorów doszło do wypadku drogowego. Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Kaczorowa i Sadów Dolnych oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 21.08.2013 r. po godzinie 9.00 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku samochodowym na autostradzie A-4, na wysokości miejscowości Kępy.

Czytaj więcej...W godzinach południowych w dniu 12.08.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania przyjął zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Jenków gm. Wądroże Wielkie. Z uzyskanej informacji wynikało, że do silosu zbożowego wpadł mężczyzna zapadając się w magazynowanym ziarnie.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.