close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

 Czytaj więcej...W dniu 10 lipca 2013 r. w Jaworze przy ul. Limanowskiego miało miejsce zderzenie motocykla z samochodem osobowym. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Czytaj więcej...

W dniu 30.06.2013 r. około godz. 16.59 Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze nr 374 przy miejscowości Niedaszów w kierunku Wałbrzycha.

Czytaj więcej...W dniu 08.06.2013 r. we wczesnych godzinach rannych do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na ul. Lubińskiej w Jaworze.

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 23.06.2013 r. na zjeździe z autostrady A-4 z przy 105 km doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP z Jawora, z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wądroża Wielkiego oraz grupa ratownictwa chemicznego z terenu powiatu wałbrzyskiego. 

Czytaj więcej...W godzinach południowych 07.06.2013 r. zastępy ratownicze z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wądrożu Wielkim oraz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Jaworze zostały zadysponowane na 105 km autostrady A-4 gdzie doszło do wypadku drogowego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.