close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniach 02 - 03.06.2013 r. w związku z intensywnymi opadami deszczu jakie przeszły przez obszar powiatu jaworskiego doszło do lokalnych wezbrań rzek i strumieni.

 

Czytaj więcej...W dniu 23.05.2013 r. tuż po godzinie 5.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na 113,5 km autostrady A-4.

Czytaj więcej...Przez całą noc z 07.05 na 08.05.2013 r. zastępy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej powiatu jaworskiego wspierane siłami PSP z powiatu świdnickiego zmagały się z bardzo dużym pożarem do jakiego doszło w miejscowości Sady Górne, gm. Bolków.

 

Czytaj więcej...Zmienna aura pogodowa panująca w dniu 11.05.2013 r. miała niekorzystny wpływ na kierujących pojazdami samochodowymi przemieszczającymi się drogami przez teren powiatu jaworskiego.

Czytaj więcej...W godzinach popołudniowych 02.05.2013 r. na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Świny doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.