close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Przez całą noc z 07.05 na 08.05.2013 r. zastępy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej powiatu jaworskiego wspierane siłami PSP z powiatu świdnickiego zmagały się z bardzo dużym pożarem do jakiego doszło w miejscowości Sady Górne, gm. Bolków.

 

Czytaj więcej...W godzinach popołudniowych 02.05.2013 r. na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Świny doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 25.04.2013 r. na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3, w okolicy miejscowości Paszowice - Wiadrów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Czytaj więcej...W dniu 26.04.2013 r. w godzinach przedpołudniowych zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze interweniowały przy wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Przybyłowice.

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 24.04.2013 r. zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Męcinki podejmowały działania ratownicze przy wypadku drogowym jaki miał miejsce w miejscowości Chroślice.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.