close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 20.04.2013 r. we wczesnych godzinach porannych dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Zębowice.

Czytaj więcej...W dniu 13.04.2013 r. przed godzina 6.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o alarmie wywołanym czujnikiem tlenku węgla w jednym z mieszkań budynku przy ul. Piłsudskiego w Jaworze.

Czytaj więcej...Wbrew panującej aurze pogodowej, rozpoczynające się pożary traw świadczą o nadchodzącej wiośnie. W dniu 28.03.2013 r., już po raz kolejny zastępy z jednostek ochrony przeciwpożarowej interweniowały przy płonących nieużytkach.

Czytaj więcej...W dniu 10.04.2013 r. na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Kaczorów doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego oraz jeleniogórskiego.

Czytaj więcej...W dniu 19.03.2013 r. tuż po godzinie 7.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie o pożarze w jednym wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ul. Reja w Jaworze.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.