close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 16.03.2013 r. jaworscy strażacy zmagali się z nietypowym zdarzeniem jakie miało miejsce na terenie zbiornika wodnego w miejscowości Słup, gmina Męcinka.

Czytaj więcej...We wczesnych godzinach porannych 11.03.2013 r. dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w okolicy miejscowości Snowidza.

Czytaj więcej...W godzinach popołudniowych 22.02.2013 r. zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Jaworze oraz z jednostek OSP z terenu gminy Paszowice zostały zadysponowane do wypadku na drodze nr 3 w miejscowości Sokola.

Czytaj więcej...W dniu 24.02.2013 r., w godzinach wieczornych dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenia o palącym się samochodzie osobowym na ul. Szpitalnej w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 21.02.2013 r. po godzinie 8.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze nr 365 w miejscowości Chełmiec.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.