close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 07.06.2013 r. zastępy ratownicze z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wądrożu Wielkim oraz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Jaworze zostały zadysponowane na 105 km autostrady A-4 gdzie doszło do wypadku drogowego.

Czytaj więcej...W dniach 02 - 03.06.2013 r. w związku z intensywnymi opadami deszczu jakie przeszły przez obszar powiatu jaworskiego doszło do lokalnych wezbrań rzek i strumieni.

 

Czytaj więcej...Zmienna aura pogodowa panująca w dniu 11.05.2013 r. miała niekorzystny wpływ na kierujących pojazdami samochodowymi przemieszczającymi się drogami przez teren powiatu jaworskiego.

Czytaj więcej...W dniu 23.05.2013 r. tuż po godzinie 5.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na 113,5 km autostrady A-4.

Czytaj więcej...Przez całą noc z 07.05 na 08.05.2013 r. zastępy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej powiatu jaworskiego wspierane siłami PSP z powiatu świdnickiego zmagały się z bardzo dużym pożarem do jakiego doszło w miejscowości Sady Górne, gm. Bolków.

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.