close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Co roku, na przełomie okresu jesienno – zimowego strażacy powiatu jaworskiego odnotowują wzrost zdarzeń związanych z interwencjami spowodowanymi wypadkami drogowymi.

WCzytaj więcej... dniu 04.10.2015 r. po godzinie 19.00 zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej KP PSP w Jaworze podejmowały interwencję w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Bohaterów Getta w Jaworze.

Czytaj więcej...Kilka minut po północy 25.09.2015 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w  Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 106 km autostrady A4, na pasie w kierunku Wrocławia.

Czytaj więcej...W godzinach popołudniowych 04.10.2015 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Paszowice.

Czytaj więcej...W dniu 2 września 2015 r., po godzinie 22.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał informację o pożarze budynku gospodarczego przy ul. Cukrowniczej w Jaworze.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.