close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 20.12.2015 r. po godzinie 20:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na 445 km drogi krajowej nr 3.

Czytaj więcej...W dniu 16.11.2015 r. na terenie powiatu jaworskiego doszło do czterech wypadków drogowych, do których dysponowane były zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej...W godzinach południowych 11 listopada 2015 r. na drodze krajowej nr 3, w okolicy miejscowości Mysłów doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Czytaj więcej...W dniu 15.11.2015 r. zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego dwukrotnie dysponowane były do działań związanych z wypadkami drogowymi. Pierwszy z nich miał miejsce przed godziną 10.00 na drodze 328 w Kaczorowie.

Czytaj więcej...Dziesięć zastępów straży pożarnych z terenu powiatu jaworskiego zmagało się z dużym pożarem do jakiego doszło w godzinach nocnych 20.10.2015 r. w miejscowości Lipa.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.