close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 5 stycznia 2016 r., kilka minut po północy Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze hali produkcyjnej jednego z zakładów kamieniarskich w miejscowości Zimnik.

Czytaj więcej...W dniu 02.01.2016 r. około godziny 12.00 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 3.

Czytaj więcej...W dniu 20.12.2015 r. po godzinie 20:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na 445 km drogi krajowej nr 3.

Czytaj więcej...W dniu 27.12.2015 r. na autostradzie A-4 w obrębie granic powiatu jaworskiego doszło do dwóch wypadków na przeciwległych pasach ruchu, które na kilka godzin sparaliżowały ruch drogowy na tej ważnej arterii komunikacyjnej.

Czytaj więcej...W dniu 16.11.2015 r. na terenie powiatu jaworskiego doszło do czterech wypadków drogowych, do których dysponowane były zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.