close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 16.08.2015 r. przed godzina 3.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał informację o pożarze budynku mieszkalnego w Wądrożu Małym.

Czytaj więcej...W dniu 15.08.2015 r. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze w godzinach południowych przyjął zgłoszenie prawdopodobnym utonięciu mężczyzny w zbiorniku wodnym, w okolicy miejscowości Jakuszowa.

Czytaj więcej...W dniu 04.08.2015 r. przed godzina 24:00 zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej KP PSP z Jawora oraz jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Wądroże Wielkie zostały zadysponowane do pożaru budynku magazynowego w miejscowości Pawłowice Wielkie.

Czytaj więcej...W dniu 06.08.2015 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał niecodzienne zgłoszenie o uwięzionym na napowietrznej linii telefonicznej bocianie.

Czytaj więcej...W dniu 03.08.2015 r. przed godzina 8.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Godziszowa.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.