close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 22 marca przed godziną 23:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o uruchomieniu się czujki tlenku węgla w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Jeleniogórskiej w Bolkowie.

Czytaj więcej...W godzinach porannych 27.02.2016 r. na 108 km autostrady A-4 doszło do wypadku samochodowego. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wądroża Wielkiego oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP z Jawora.

Czytaj więcej...W godzinach nocnych 15.01.2016 r. strażacy powiatu jaworskiego zmagali się z dwoma groźnymi pożarami. Pierwszy z nich miał miejsce po godzinie 2:00 w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. B. Chrobrego w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 21 stycznia 2016 r. po godzinie 3:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze do jakiego doszło w budynku mieszkalnym przy ul. Prostej w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 06.01.2016 r. przed godziną 7.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o pożarze zajazdu „Karczama u Macieja” w miejscowości Sady Dolne.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.