close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Tegoroczna edycja XXI Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora oraz VIII Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego zgromadziła na swym starcie rekordową frekwencję 252 zawodników w tym 46 funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej...We wtorek 5 maja 2015 r. na Placu im. Marszałka Piłsudskiego w Warszawie odbyła się promocja 390 oficerów Państwowej Straży Pożarnej. Była ona jednym z elementów obchodów tegorocznego Dnia Strażaka.

Czytaj więcej...W dniu 27 marca 2015 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej...W dniu 22 kwietnia br. w sali Młodzieżowego Centrum Karier w Jaworze odbyły się zajęcia w ramach wojewódzkiego programu edukacyjnego pn. „Nasze zdrowie w naszych rękach” dedykowane do młodzieży należącej do jaworskiego hufca OHP.

Czytaj więcej...W dniach 17-18 marca 2015 r. na terenie Nadleśnictwa Przemków odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „Wrzosy 2015”.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.