close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 29.05.2015 r. ok. godz. 16.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku w udziałem samochodu osobowego na jednej z ulic Jawora.

Czytaj więcej...W dniu 26.05.2015 r. ok. godz. 18.30 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o wypadku autobusu we wsi Paszowice. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy ratownicze z jednostki OSP Paszowice, OSP Wiadrów, OSP Jawor oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP.

Czytaj więcej...W dniu 29.04.2015 r. w godzinach popołudniowych do dyżurnego Stanowiska Kierowania  Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o przewróceniu się ciężarówki na węźle zjazdowym z autostrady A-4 w okolicy Budziszowa Wielkiego.

Czytaj więcej...W dniu 01.05.2015 r. na drogach powiatu jaworskiego doszło do trzech wypadków drogowych, w których interweniowały zastępy z jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej...W dniu 13.04.2015 r., w godzinach południowych  dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem jednego pojazdu na drodze wojewódzkiej nr  365  w okolicy miejscowości Myślinów.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.