close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 17.03.2015 r., przed godzina 12.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku na jednym z węzłów zjazdowych autostrady A-4.

Czytaj więcej...Tego samego dnia, tj. 14.03.2015 r. również w godzinach południowych strażacy interweniowali przy innym wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Zębowice.

Czytaj więcej...W dniu 08.03.2015 r. przed godzina 21:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w miejscowości Lipa, gm. Bolków.

Czytaj więcej...W godzinach południowych dnia 14.03.2015 r. dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Sokola.

Czytaj więcej...W dniu 8 lutego po godz. 6.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze przyjął zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym w Jaworze przy ul. Łukasińskiego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.