close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Dziesięć zastępów straży pożarnych z terenu powiatu jaworskiego zmagało się z dużym pożarem do jakiego doszło w godzinach nocnych 20.10.2015 r. w miejscowości Lipa.

Czytaj więcej...Tego samego dnia, tj. 16.10.2015 r., po godzinie 10.00 dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał informację o występującym zadymieniu na jednej ze ścian zewnętrznych budynku mieszkalnego w miejscowości Sobolew.

Czytaj więcej...Co roku, na przełomie okresu jesienno – zimowego strażacy powiatu jaworskiego odnotowują wzrost zdarzeń związanych z interwencjami spowodowanymi wypadkami drogowymi.

Czytaj więcej...W dniu 16.10.2015 r. około godziny 8:00 zastępy ratownicze z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Paszowic oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Jawora zostały zadysponowane do kolejnego wypadku na drodze krajowej nr 3.

WCzytaj więcej... dniu 04.10.2015 r. po godzinie 19.00 zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej KP PSP w Jaworze podejmowały interwencję w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Bohaterów Getta w Jaworze.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.