close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej... 5 września okazał się pechowy dla kierowców podróżujących drogą krajową nr 3, na której doszło do 3 wypadków.

Czytaj więcej...W dniu 3 września przed godz. 22 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Grzegorzów.

Czytaj więcej...W dniu 30 sierpnia kilka minut przed godz. 10:00 do tut. Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 104 km autostrady A4.

Czytaj więcej...W dniu 1 września przed godz. 14 Dyżurny Stanowiska Kierowana tut. komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na 111 km autostrady A4.

Czytaj więcej...W dniu 21 sierpnia kilkanaście minut po godz. 15 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 3 w okolicach miejscowości Świny.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.