close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 14 lipca 2016 r. po długotrwałych opadach deszczu i silnym wietrze Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał ponad 20 zgłoszeń dotyczących zalanych budynków, powalonych drzew i uszkodzonych banerów reklamowych.

Czytaj więcej...W dniu 29 czerwca kilka minut po godz. 18 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym przy ul. Mickiewicza w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 22 marca przed godziną 23:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o uruchomieniu się czujki tlenku węgla w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Jeleniogórskiej w Bolkowie.

Czytaj więcej...W dniu 6 kwietnia kilka minut po godz. 17 Dyżurny Stanowiska Kierowania tut. Komendy otrzymał informację o wyczuwalnym zapachu gazu w jednym z budynków przy ul. Moniuszki w Jaworze.

Czytaj więcej...W godzinach porannych 27.02.2016 r. na 108 km autostrady A-4 doszło do wypadku samochodowego. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wądroża Wielkiego oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP z Jawora.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.