close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 17 maja na boisku sportowym w Granowicach odbyły się Międzypowiatowe Zawody Sportowo- Pożarniczej jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...10 czerwca 2018 r. w ramach XXIV Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora rozegrany został XI Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego. Jego organizatorem jest Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze oraz Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Jaworze.

Konferencja Ochotnicze Straże Pożarne

Czytaj więcej...W dniu 30 maja na terenie zbiornika zaporowego Słup odbyły się ćwiczenia ratownicze pod kryptonimem „Sprawdzian 2018” zarządzone przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W dniu 19 maja 2019 r. odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka zorganizowane wspólnie przez Komendę Powiatową PSP w Jaworze oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jaworze.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.