close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 17 października na terenie Nadleśnictwa Złotoryja w okolicach miejscowości Wojcieszów odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem „Skopiec 2014”.

Czytaj więcej...W dniu 03.10.2014 r. w Hali Sportowej Tęcza w Złotoryi zainagurowana została kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie podstawowe jednoetapowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...W pierwszych dniach lipca br. strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze odbyli cykl ćwiczeń w zakresie sprawiania i obsługi motopompy przewoźnej dużej wydajności.

Czytaj więcej...Nie od dzisiaj wiadomo, że strażak to najlepsze partia na męża. Walczy nie tylko z ogniem oraz żywiołami ale i … nie boi się prania, sprzątania, gotowania i cerowania.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.