close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W tegorocznej edycji VI Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego, który odbył się w ramach XIX Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora, wzięło udział rekordowa liczba 64 funkcjonariuszy PSP. Byli oni częścią ogólnej liczby 229 zawodników, którzy mieli możliwość zmierzenia się nie tylko z wyjątkowo trudną trasą ale również niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Czytaj więcej...Zdobycie szlifów starszego oficera Państwowej Straży Pożarnej nie jest łatwym zadaniem. Przekonał się o tym ostatnio Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Jaworze - Arkadiusz Delikatny, który z okazji Dnia Strażaka otrzymał nominację na stopień młodszego brygadiera.

Czytaj więcej...W dniu 19 marca 2013 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom."

Czytaj więcej...Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze gościło w dniu 24 maja br. strażaków powiatu jaworskiego, którzy obchodzili uroczyście swoje święto - Dzień Strażaka.

 

Czytaj więcej...W sobotnie popołudnie w dniu 16.02.2013 r. strażacy KP PSP w Jaworze zrzeszeni w zakładowym kole Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność" zorganizowali dla swoich rodzin kulig zimowy.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.