close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 24 października br. w wyniku prowadzenia prac spawalniczych doszło do zapalenia się jednego z urządzeń technologicznych w ciepłowni Fortum w Jaworze przy ul. Kuzienniczej.

Czytaj więcej...W dniu 19 października 2013 r. na terenie zakładu produkcyjnego IS Polska Sp. z o.o. zlokalizowanego w Jaworze przy ul. Wrocławskiej przeprowadzone zostały ćwiczenia powiatowe pod kryptonimem „IS Polska 2013”.

Czytaj więcej...Dzień 10 października 2013 r. bez wątpienia pozostanie w pamięci ogn. Jacka Kłosińskiego, któremu koledzy ze zmiany służbowej „przypomnieli” o okrągłym jubileuszu, czyli osławionej „czterdziestce”.

Czytaj więcej...Pomimo zbliżającego się okresu zimowego jaworscy strażacy doskonalili swoje umiejętności w zakresie ratownictwa wodnego.

Czytaj więcej...W dniu 6 października 2013 r. w Rakoniewicach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu na 10 km, które zakończyły klasyfikację generalną biegów zaliczanych do „Pucharu Polski w Biegach o Puchar Komendanta Głównego PSP – 2013 r.”

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.