close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 29 maja 2014 r. jaworscy strażacy obchodzili Dzień Strażaka. Uroczysta akademia odbyła się w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze.

Czytaj więcej...W dniu 17 marca 2014 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej...Pomimo, że pogoda w tym roku nie dopisała organizatorom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jak co roku jaworscy strażacy czynnie włączyli się do wspólnego „grania”.

Czytaj więcej...W dniu 28 stycznia br. reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Jaworze była organizatorem turnieju eliminacyjnego rozgrywek w piłce siatkowej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W dniu 20.12.2013 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze była organizatorem turnieju finałowego w halowej piłce nożnej strażaków województwa dolnośląskiego, który rozegrany został w hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.