close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Bez wątpienia już wielkim sukcesem jaworskich strażaków było zakwalifikowanie się po raz pierwszy w historii do półfinałowych rozgrywek o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu w halowej piłce nożnej.

Czytaj więcej...W dniu 25.10.2013 r. w Polkowicach odbyła się kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...W godzinach wieczornych 24 października br. w wyniku prowadzenia prac spawalniczych doszło do zapalenia się jednego z urządzeń technologicznych w ciepłowni Fortum w Jaworze przy ul. Kuzienniczej.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie dowódców Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...W dniu 19 października 2013 r. na terenie zakładu produkcyjnego IS Polska Sp. z o.o. zlokalizowanego w Jaworze przy ul. Wrocławskiej przeprowadzone zostały ćwiczenia powiatowe pod kryptonimem „IS Polska 2013”.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.