close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 28 stycznia br. reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Jaworze była organizatorem turnieju eliminacyjnego rozgrywek w piłce siatkowej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Czytaj więcej...Pomimo, że pogoda w tym roku nie dopisała organizatorom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jak co roku jaworscy strażacy czynnie włączyli się do wspólnego „grania”.

Czytaj więcej...Bez wątpienia już wielkim sukcesem jaworskich strażaków było zakwalifikowanie się po raz pierwszy w historii do półfinałowych rozgrywek o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu w halowej piłce nożnej.

Czytaj więcej...W dniu 20.12.2013 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze była organizatorem turnieju finałowego w halowej piłce nożnej strażaków województwa dolnośląskiego, który rozegrany został w hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego.

Czytaj więcej...W dniu 25.10.2013 r. w Polkowicach odbyła się kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.