close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Europejskie Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze gościło w dniu 24 maja br. strażaków powiatu jaworskiego, którzy obchodzili uroczyście swoje święto - Dzień Strażaka.

 

Czytaj więcej...W dniu 19 marca 2013 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom."

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/20130209_bal/znaczek1.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/20130209_bal/znaczek1.jpg'

Czytaj więcej...Tradycyjnie, bo już po raz 8 w historii, zaprzyjaźnione organizacje związkowe Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zorganizowały bal karnawałowy mundurowych.

Czytaj więcej...W sobotnie popołudnie w dniu 16.02.2013 r. strażacy KP PSP w Jaworze zrzeszeni w zakładowym kole Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność" zorganizowali dla swoich rodzin kulig zimowy.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/20130129_nowySprzet/sprzet 1133.JPG'
There was a problem loading image 'images/stories/20130129_nowySprzet/sprzet 1133.JPG'

Czytaj więcej...W dniu 29.01.2013 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się uroczystość przekazania nowego sprzętu ratowniczego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.