close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 26 stycznia w świetlicy wiejskiej w Kaczorowie odbyło się uroczyste przekazanie decyzji o włączeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Czytaj więcej...W dniu 20 stycznia odbyło się uroczyste przekazanie nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pomocnem.

Czytaj więcej...Pomimo trwających ferii zimowych jaworscy strażacy nie próżnują i spotykają się z dziećmi na pokazach sprzętu.

Czytaj więcej...W dniu 17 stycznia w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze przeprowadzone zostało szkolenie Dyżurnych Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze, ich stałych zastępców, kadry dowódczej KP PSP w Jaworze, dowódców zmian służbowych oraz ich zastępców.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze odbyło się spotkanie w trakcie, którego Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze wyróżnił dwóch jaworskich policjantów.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.