close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Czytaj więcej...Pomimo, że pogoda w tym roku nie dopisała organizatorom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jak co roku jaworscy strażacy czynnie włączyli się do wspólnego „grania”.

Czytaj więcej...W dniu 27.10.2015 r. dowództwo Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Jaworze zorganizowało ćwiczenia taktyczno - bojowe na obiekcie Kościoła Pokoju.

Czytaj więcej...W ramach zacieśnionej współpracy z Nadleśnictwem Jawor strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze uczestniczyli w kolejnej pogadance edukacyjnej dla dzieci z jednego, z jaworskich przedszkoli.

Czytaj więcej...Zgodnie z Rozkazem Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu w dniu 08.10.2015 r. zostały przeprowadzone ćwiczenia ratownicze wraz ze szkoleniem pod kryptonimem „Bardo 2015”.

Czytaj więcej...W dniu 2 października na terenie Leśnictwa Męcinka w okolicy miejscowości Bogaczów odbyły się ćwiczenia powiatowe pod kryptonimem „Antonow 2015”.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.