close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 16 listopada w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się uroczystość otwarcia sali edukacyjnej OGNIK.

Czytaj więcej...W dniu 9 listopada w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

Czytaj więcej...Porozumienie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i związków zawodowych funkcjonariuszy.

Czytaj więcej...W dniu 5 października 2018 r. na terenie nowo wybudowanej drogi ekspresowej S3 odbyły się ćwiczenia wojewódzkie „S3 Jawor”.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.