close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniach 16 oraz 23 listopada 2016 r. strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze uczestniczyli w szkoleniu z zakresu postępowania przy zdarzeniach z prądem elektrycznym.

Czytaj więcej...W dniu 19 listopada 2016 r. w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze odbył się IV Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

Czytaj więcej...15 października 2016 r. w Kościele pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Działoszynie k. Bogatyni na ślubnym kobiercu stanęła funkcjonariuszka jaworskiej komendy.

Czytaj więcej...W związku z rozpoczętym sezonem grzewczym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Państwowe Strażą Pożarną zainaugurowało kampanię społeczną "Czad i ogień - obudź czujność".

Czytaj więcej...W dniu 7 października 2016 r. na terenie zakładu Global Cosmed Group S.A. odbyły się ćwiczenia powiatowe „Pollena 2016” zwieńczające 3-dniowe szkolenie zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Jaworze przy udziale Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego – Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego dotyczące realizacji zadań na rzecz sił zbrojnych przez organy samorządu terytorialnego.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.