close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 7 lipca około godziny 11:50 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jaworskim szpitalu.

Czytaj więcej...W dniu 26.06.2015 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Jaworze odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka.

Czytaj więcej...Tegoroczna edycja XXI Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora oraz VIII Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego zgromadziła na swym starcie rekordową frekwencję 252 zawodników w tym 46 funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze zakończyło się kolejne jednoetapowe szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...We wtorek 5 maja 2015 r. na Placu im. Marszałka Piłsudskiego w Warszawie odbyła się promocja 390 oficerów Państwowej Straży Pożarnej. Była ona jednym z elementów obchodów tegorocznego Dnia Strażaka.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.