close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze zaprasza funkcjonariuszy PSP do wzięcia udziału w IX edycji Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego.

Czytaj więcej...W poniedziałek w tut. Komendzie odbyło się spotkanie przedstawicieli służb i podmiotów współdziałających w związku z podejmowanymi w ostatnich dniach interwencjami dotyczącymi wyczuwalnego zapachu gazu.

Czytaj więcej...Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu odwołał z dniem 31 marca 2016 r. pana bryg. mgr inż. Macieja Płóciennika ze stanowiska Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

Czytaj więcej...W dniu 1 kwietnia 2016 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej...W dniu 27.10.2015 r. dowództwo Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej KP PSP w Jaworze zorganizowało ćwiczenia taktyczno - bojowe na obiekcie Kościoła Pokoju.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.