close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W pierwszych dniach lipca br. strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze odbyli cykl ćwiczeń w zakresie sprawiania i obsługi motopompy przewoźnej dużej wydajności.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie podstawowe jednoetapowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...Pierwszego czerwca 2014 r. w Jaworze odbył się po raz siódmy Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego w ramach jubileuszowego XX Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora. Bieg rozgrywany jest dla zachowania pamięci o zmarłym funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Jaworze - Adrianie Kotkowskim.

Czytaj więcej...Nie od dzisiaj wiadomo, że strażak to najlepsze partia na męża. Walczy nie tylko z ogniem oraz żywiołami ale i … nie boi się prania, sprzątania, gotowania i cerowania.

Czytaj więcej...W dniu 29 maja 2014 r. jaworscy strażacy obchodzili Dzień Strażaka. Uroczysta akademia odbyła się w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.