close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 22 marca w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się eliminacje powiatowe kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - „Młodzież zapobiega pożarom”.

Czytaj więcej...W dniu 13 marca w Sali narad Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyło się kolejne ślubowanie nowoprzyjętego strażaka.

Czytaj więcej...Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze ma zaszczyt zaprosić funkcjonariuszy PSP do wzięcia udziału w XII edycji Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego.

Czytaj więcej...Po tragicznym wypadku w koszalińskim „escape roomie”, w wyniku którego śmierć poniosło pięć nastolatek, władze podjęły zdecydowane działania, których celem jest radykalna poprawa stanu bezpieczeństwa tego rodzaju obiektów. W ramach podjętych działań m.in. strażacy PSP przeprowadzili kontrole „escape roomów „ w wyniku których wiele z nich zamknięto.

Czytaj więcej...W dniu 28 stycznia swoją ostatnią służbę w podziale bojowym Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze pełnił dowódca zmiany II asp. Marek Myjak, który z końcem stycznia przechodzi na zaopatrzenie emerytalne.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.