close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniach 20 – 21.08.2013 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Jaworze odbyły się kolejne etapy (II i III) postępowania kwalifikacyjnego związanego z ogłoszonym naborem na stanowisko stażysty.

Czytaj więcej...W dniu 31.07.2013 r. odbyła się uroczysta zmiana służby, która zarazem była ostatnią dla asp. sztab. Ireneusza Cybulskiego. Po przesłużeniu w strażackim mundurze wielu lat przeszedł on na zasłużoną emeryturę.

Czytaj więcej...W tegorocznej edycji VI Biegu Strażackiego im. Adriana Kotkowskiego, który odbył się w ramach XIX Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora, wzięło udział rekordowa liczba 64 funkcjonariuszy PSP. Byli oni częścią ogólnej liczby 229 zawodników, którzy mieli możliwość zmierzenia się nie tylko z wyjątkowo trudną trasą ale również niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Czytaj więcej...W dniu 08.06.2013 r. na stadionie miejskim w Jaworze odbył się po raz dziesiąty festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami były organizacje związkowe działające przy komendach powiatowych Państwowej Straży Pożarnej i Policji w Jaworze.

Czytaj więcej...Zdobycie szlifów starszego oficera Państwowej Straży Pożarnej nie jest łatwym zadaniem. Przekonał się o tym ostatnio Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Jaworze - Arkadiusz Delikatny, który z okazji Dnia Strażaka otrzymał nominację na stopień młodszego brygadiera.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.