close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W dniu 19 października 2013 r. na terenie zakładu produkcyjnego IS Polska Sp. z o.o. zlokalizowanego w Jaworze przy ul. Wrocławskiej przeprowadzone zostały ćwiczenia powiatowe pod kryptonimem „IS Polska 2013”.

Czytaj więcej...Pomimo zbliżającego się okresu zimowego jaworscy strażacy doskonalili swoje umiejętności w zakresie ratownictwa wodnego.

Czytaj więcej...W dniu 6 października 2013 r. w Rakoniewicach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu na 10 km, które zakończyły klasyfikację generalną biegów zaliczanych do „Pucharu Polski w Biegach o Puchar Komendanta Głównego PSP – 2013 r.”

Czytaj więcej...Dzień 10 października 2013 r. bez wątpienia pozostanie w pamięci ogn. Jacka Kłosińskiego, któremu koledzy ze zmiany służbowej „przypomnieli” o okrągłym jubileuszu, czyli osławionej „czterdziestce”.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/20130920_pilka/832.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/20130920_pilka/832.jpg'

Czytaj więcej...

W dniu 20.09.2013r w hali „Tęcza” w Złotoryi odbyły się rozgrywki o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w piłce halowej.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.